Blogmas 2020: آموزش آرایش شام کریسمس


پخش را فشار دهید.

آموزش آرایش شام کریسمس من بالا،ه آمد! خیلی خوشحالم که وقت، انرژی و سکوت در خانه برای فیلمبرداری داشتم. درست است، من در این ویدیو صحبت نمی‌کنم – اما دلیلش این است که نمی‌خواستم کودک را از چرت بعد از ظهرش بیدار کنم.

کمی بیشتر در مورد ظاهر:

اولین قدم بعد از پا،ازی پوستم استفاده از یک سرم یا مرطوب کننده سبک است. این مرحله بسیار مهم است زیرا امکان استفاده یکنواخت تر از محصولات زیر را فراهم می کند. سرمی که من در حال حاضر برای روز استفاده می کنم آمپول Isntree TW-Real Bifida است (نظر من را اینجا بخو،د).

من از یک تکنیک کاربردی پایه جدید استفاده می‌کنم که پیروی از آن واقعاً ساده است و برای همه ،، که علاقه‌ای به استفاده از ، پودر مایع زیرسازی و کانسی، ندارند، کار می‌کند. با استفاده از کانسی، مایع در مناطقی که به آن نیاز دارند، مخلوط ، آن و سپس گردگیری پودر فشرده در تمام ،مت ها برای یکدست شدن پایه، لایه ای بسیار قابل تنفس و یکنواخت ایجاد می کند.

تمرکز من بر برنزه ، و مجسمه سازی صورت است و فقط در جایی که لازم است، هایلایت را اضافه می کنم. اگر کنجکاو هستید، من خودم را رها کرده بودم پالت برنز و درخشش فیلم ستاره شارلوت تیلبری لحظه ای که آن را دریافت کردم، که تمام ، ها و قطعات افتاده را توضیح می دهد. برای چشم، اجازه دادم مژه ها صحبت کنند – فقط از 2 رنگ سایه چشم استفاده می شود!

در مورد لب ها، من از جام مقدس فعلی خود استفاده می کنم – رژ لب مایع جوهر مات Maybelline Superstay (نظر من را اینجا بخو،د). این است *فقط* محصول لب که این روزها وقتی بیرون می روم از آن استفاده می کنم زیرا ضد تکان خوردن است، خشک نمی شود و رنگدانه زیادی دارد! سایه ای که من روی آن دارم 65 Seductress است. در واقع، این تنها سایه ای است که امروزه می پوشم. من خیلی عاشقش هستم!

امیدوارم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. از فیلمبرداری و تدوین آن لذت بردم!

ورودی بعدی بلاگما فردا منتشر خواهد شد، و من در مورد چگونگی زنده ماندن از کریسمس صحبت خواهم کرد اگر امسال آن را به تنهایی سپری کنید. من درک می کنم که افراد زیادی خانواده های خود را برای کریسمس به دلیل قرنطینه های کووید و همه چیز در کنار خود ندارند و می دانم که چقدر سخت است که دلتنگ آنها باشیم. احساس تنهایی در زمان ظاهراً جشنی مانند این نیز وحشتناک است. بنابراین، مراقب پست فردای بلاگماس باشید. امیدوارم کریسمس امسال شما را روشن تر کند!

Blogmas 2020: آموزش آرایش شام کریسمس آ،ین اصلاح شد: 23 دسامبر 2020 توسط ر،ان سی.


منبع: https://www.theskinnyscout.com/2020/12/23/christmas-dinner-makeup-tutorial-2020/