elf Cosmetics SRSLY رژ لب ساتن در بررسی و نمونه های کرم


elf Cosmetics منتشر کرده است رژ لب ساتن جدید در 10 سایه، نویدبخش رنگدانه با یک ضربه. با تنوع سایه ها و قیمت بسیار مقرون به صرفه این رژ لب بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد.

این رژ لب ساتن سرسلی خط به قیمت 3 دلار آمریکا (قبل از مالیات) برای 5 میلی لیتر محصول به فروش می رسد. این یک قیمت فوق العاده برای رژ لب است. یک برند داروخانه مانند Maybelline با همان مقدار محصول e.lf حدود 8 دلار به فروش می رسد. رژ لب. من سایه ، را سفارش دادم زیرا از طرفداران پررنگ نودهای صورتی روشن هستم. وقتی این محصول را دریافت کردم، هیجان زده بودم که این را امتحان کنم، اما بلافاصله متوجه شدم که رنگ آن برهنه بسیار کم رنگ است، برخلاف آنچه در وب سایت جن به نمایش گذاشته شده بود. رنگ ، بسیار روشن است و به رنگ پوست من نمی آید. در واقع وقتی آن را پوشیدم، احساس کردم که من را شسته است. شاید اگر آن را با یک سایه دیگر لایه لایه کنم، با رنگ پوست من بهتر به نظر می رسید (NC15 برای مرجع).

فرمول این رژ لب شفاف و بسیار نرم است اما فرمول بسیار نازکی دارد. در اولین استفاده‌ام متوجه شدم که این رژ لب روی لب‌هایم کشیده می‌شود و برای رسیدن به ظاهر رنگدانه‌ای باید چندین لایه استفاده شود. در نمونه زیر مجبور شدم 2-3 بار رژ لب را لایه برداری کنم تا به نتیجه رنگ برسم. علاوه بر این، این رژلب بیشتر به سمت یک روکش مات متمایل است تا ساتن. تقریباً بلافاصله سایه ، شروع به نشستن در هر تکه خشک، ، و خط روی لب‌هایم کرد. این رژ لب خشکی لب‌هایم را بیشتر می‌کرد، و زندگی در یک محیط بسیار خشک مانند من، این رژلب برای من خیلی جذاب به نظر نمی‌رسید. به نظر من بسته بندی بسیار ارزان بود و به دلیل قیمت رژ لب به ادعای خود عمل کرد که برای من مشکلی ایجاد نمی کرد. به ،وان آ،ین نکته به نظر من رایحه کمی ناخوشایند است و بوی مواد شیمیایی می دهد.

افکار نهایی

به طور کلی، اگرچه قیمت آن جذاب است، اما این رژ لب برای من کار نکرد من بسیار مشتاقانه منتظر یافتن فرمولی بودم که با ادعاهای “ساتن”، “رنگدانه” و “دوام طول،” مطابقت داشته باشد، اما این برای من من، نبود. من احساس می‌کنم که لوازم آرایشی جن محصولات شگفت‌انگیز زیادی در بازار دارد که من از آنها لذت می‌برم، اما این کار برای من مفید نبود.

طرفداران

منفی


منبع: https://www.poutsopretty.com/e-l-f-cosmetics-srsly-satin-lipstick-in-creme-review-and-swatches/