Pat McGrath Labs Mini Eye Ecstasy: Eyeshadow Palette در بررسی Sublime و Swatches


Pat McGrath بدنام (PMG) با اولین پالت سایه چشم کوچک خود که از 5 سایه در هر کدام تشکیل شده است، وارد بازار شده است. دو پالت در خط وجود دارد. والا و برانداز. در حالی که برانداز داستان رنگارنگ تری دارد، والا پالت دارای رنگ‌های خنثی زیبا، با سایه‌هایی در خانواده طلایی، برنزی و قهوه‌ای است. این پالت متشکل از سایه‌های پودری حاوی ، است که غنی و رنگدانه شده است و در مجموع شامل 3 رنگ متالیک، 1 رنگ دو کروم و 1 مات برای ایجاد سایه چشم‌های زیبا می‌باشد.

این پالت به قیمت 28 دلار آمریکا (قبل از ،ر مالیات) به فروش می رسد که حدود 5.60 دلار در هر سایه است. وزن هر سایه 1 گرم است. در مقایسه با برخی از برندهای دیگر در Sep،ra مانند Tarte یا Too Faced، این ممکن است بالا به نظر برسد، اما به دلیل کیفیت ارزش قیمت آن را دارد. یک سایه چشم EYEdols از Pat McGrath Labs 1.1 گرم است و با قیمت 25 دلار به فروش می رسد که اساساً هزینه پالت Sublime است. این یک مقدار فوق العاده است و به شما امکان می دهد چندین سایه مختلف را در خط Pat McGrath امتحان کنید. مانند پالت های سایه چشم Natasha Denona، من بسیار خوشحالم که یک جایگزین سایه چشم کوچک برای پالت های بزرگ سایه چشم در مجموعه آزمایشگاه Pat McGath وجود دارد.

من نمی توانم انکار کنم که این پالت فقط کمال است. من یک طرفدار بزرگ درخشش هستم و نمی‌توانم از اینکه چقدر رنگدانه‌ها و ماندگاری این سایه‌ها را از دست داده‌اند، شگفت‌زده باشم. به یاد می‌آورم که صبح زود برای کار آماده می‌شدم و آن روز به مدت 16 ساعت سایه‌های Sublime روی چشمانم بود. شايد فونداسیون من عالی به نظر نمی رسید، اما سایه چشم من فوق العاده به نظر می رسید. بدون چروک شدن، بدون افتادن، بدون مشکل. این پالت فقط زرق و برق دار است و هر سایه از نظر رنگدانه، خم شدن و قدرت ماندگاری کیفیت ی،، دارد. برد بزرگ همانطور که ممکن است از داستان رنگ ها متوجه شوید، این پالت برای ظاهری سراسر درب عالی عمل می کند و شما فقط به دلیل سایه های محدود می تو،د کارهای زیادی انجام دهید. من از پالت Sublime علاوه بر یک پالت سایه چشم مات برای رنگ های چین و گذار استفاده می کنم. برای من این کار خوب است، زیرا من به ندرت به بیش از چند رنگ برای ایجاد یک ظاهر روزانه نیاز دارم.

از چپ به راست؛ ،ت گرا، فساد، شهد طلا، نامشروع، گناهکار

از مجموعه بزرگی از پالت های سایه چشمی که من دارم، این پالت یکی از رنگدانه ترین و خیره کننده ترین پالت هایی است که من دارم. من از آس، استفاده از آن لذت می‌برم و با یک کشیدن انگشت به راحتی روی آن می‌چرخد. من از انگشتانم برای اعمال براق کننده ها استفاده می کنم و آنها بدون زحمت جمع می شوند و با هم ،یب می شوند. امیدوارم پت مک‌گراث با سایه‌های کوچک بیشتری بیرون بیاید، زیرا این سایه‌ها شایسته هر ستایش و تبلیغاتی هستند که دریافت می‌کنند.

افکار نهایی

به طور کلی، من نمی توانم توصیه کنم این پالت کافی! برای ،، که عاشق درخشش هستند و می خواهند ظاهری متالیک و زرق و برق دار داشته باشند، این یک ،ید ضروری است. من فکر نمی کنم که من هیچ سایه چشمی به راحتی استفاده کنم. این باعث می شود که من بخواهم بارها و بارها به این پالت دست یابم، زیرا همیشه ظاهری عالی ارائه می دهد. در زمان‌های اخیر، متوجه شدم که هم وب‌سایت Pat McGrath Labs و هم Sep،ra روی این پالت‌های کوچک فروش داشته‌اند که زمان من،ی برای گرفتن این پالت‌ها است. مشتاقانه منتظرم ببینم PMG قرار است چه چیز دیگری برای ما بیاورد.

طرفداران

  • بافت های مختلف عالی هستند (مات، متالیک، دو کروم)

  • من، پوست های مختلف

  • بسته بندی شیک

  • عالی برای سفر به راحتی ،یب می شود

  • رنگدانه دار

  • به گزارش وب سایت سفورا؛ فاقد سولفات، SLS و SLES، پارابن، فرمالدئید، عوامل آزاد کننده فرمالدئید، فتالات، روغن معدنی، رتینیل پالمیتات، ا،ی بنزون، قطران زغال سنگ، هیدروکینون، تریکلوزان و تری کلوکاربان و حاوی کمتر از یک درصد عطرهای مصنوعی است.

منفی


منبع: https://www.poutsopretty.com/pat-mcgrath-labs-mini-eye-ecstasy-eyeshadow-palette-in-sublime-review-and/