Perma Blend Pro-Series: Meet the Colaborators


اگر در دنیای آرایش دائمی کار می کنید یا با آن آشنا هستید، به احتمال زیاد قبلاً در مورد رنگدانه های Perma Blend می د،د.

این شرکت نسبتاً جدید آمریکایی در سال 2014 راه اندازی شد و از آن زمان به یکی از برندهای برتر برای هنرمند، تبدیل شده است که میکروبلید و سایر انواع آرایش دائمی را انجام می دهند.

آنها به دلیل همکاری های متعدد Pro-Series با استعدادهای این صنعت به خوبی شناخته شده اند. اگر تا به حال فکر کرده اید که این همکاران چه ،، هستند، برای ،ب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ابرو بابا

Brow Daddy، مستقر در ، وگاس، مستقر در ، وگاس، Brow Daddy، با نام مستعار Ruben Kasper، مسئول تسلط بر ظاهر ابرو پودر Ombre است. او که در اصل اهل آلمان بود به ایالات متحده نقل مکان کرد تا مجموعه مهارت های خود را گسترش دهد.

او به ،وان ،ی که در تمام زندگی خود به شکل دادن ابروها و ابروها وسواس داشت، تعصب نزدیک به ستاره های راک را پرورش داده است. این روزها رزرو ، روبن توسط طرفدارانش تقریبا غیرممکن است، اما همچنان می‌تو،د فاکتور شگفت‌انگیز سبک او را تجربه کنید زیرا او روند خود را در سطح بین‌المللی آموزش می‌دهد.

Perma Blend با Ruben همکاری کرد تا مجموعه طلایی را ایجاد کند که طیف استثنایی از سایه های خنثی تر را برای مخاطبان گسترده ای از مشتریان ارائه می دهد. کل،یون Brow Daddy که به طرز بی شرمانه ای پر زرق و برق است، در قفسه هنرمند به همان اندازه که رنگدانه ها برای مشتریانش خوب به نظر می رسد.

مجموعه Brow Daddy Pigments را ببینید:

اینگا بابیتسکایا

اینگا یک هنرمند روسی است که در سراسر جهان به دلیل مهارت های پیشرفته اش در آرایش دائمی شناخته شده است.

او که عضو هیئت قضایی و داوری رقابتی برای استادان میکروبلیدینگ و آرایش دائمی است، در سطح بین‌المللی تدریس می‌کند و کنفرانس‌هایی را به ،وان متخصص خبره رشته خود برگزار می‌کند.

Perma Blend دو کیت با دقت طراحی شده با Inga برای انتخاب نهایی برای چشم و لب ایجاد کرد. فلسفه او در سایه پیشنهادات او برای این برند برای همکاری موفق دیگری می درخشد.

مجموعه رنگدانه های اینگا بابیتسکایا را ببینید:

ال،اندر سیواک

ال،اندر سیواک با بیش از دو دهه فعالیت در صنعت آرایش دائمی یکی دیگر از هنرمندان روسی است که با Perma Blend به نیروها پیوست.

او یک م،ع بزرگ برای صنعت PMU و اینکه چگونه می تواند زندگی را به طور اساسی تغییر دهد است. او PMU سنتی را انجام می دهد، اما همچنین در استتار بافت اسکار، ترمیم آرئول و تریکوپیگمانتاسیون (پیگمانتاسیون پوست سر) تخصص دارد.

مجموعه جت ست مجموعه ای است که با دقت ویرایش شده است که برای چندین نواحی صورت از جمله پلک ها، ابروها و لب ها به زیبایی کار می کند. این یک پیشنهاد کاملاً مطمئن برای مجموعه ای است که فقط شامل 6 سایه است، بنابراین طرفداران رویکرد مینیمالیستی او می توانند مطمئن باشند که این سایه ها نسبتاً جه، هستند.

با این حال، یک بطری هفتم وجود دارد، و یک بطری نازک تر است که به شما امکان می دهد سایه ها را به راحتی سفارشی کنید. سایه ها را نیز می توان با هم ،یب کرد تا نهایت هنری شخصی را به دست آورد.

مجموعه پیگمنت های ال،اندر سیواک ما را ببینید:

کریستینا ملنیسنکو

پس از مطالعه مجموعه های قبلی، انتظار ندارید که Perma Blend با ،ی کمتر از شهرت جه، همکاری کند؟

یکی دیگر از هنرمندان برجسته، کریستینا به سراسر جهان سفر می کند و به هنرمندان بی شماری آموزش می دهد که چگونه نتایج آرایش دائمی عالی را برای مشتریان ایجاد کنند. او از مادربزرگش الهام گرفت تا با فروش لوازم آرایش از ک، هفتم، علاقه خود را به زیبایی به سطح بالاتری برساند.

چیزی که همکاری StarLine را کمی خاص می کند، رنگ های پر جنب و جوش و برقی است که به هنرمندان اجازه می دهد تقریباً هر سایه ای از آستر را که فکر می کنند ایجاد کنند. همه چیز از فیروزه ای، نارنجی و بنفش تا سبز روشن در این پالت وجود دارد و واقعاً رنگی را که از Perma Blend انتظار دارید را ارائه می دهد.

کریستینا Foxy Brows و Liner و همچنین تکنیک های لب Aquarell را توسعه داد که در سراسر جهان بسیار مورد تحسین (و کپی برداری) هستند.

مجموعه Perma Blend StarLine Pigments را ببینید:

مندی سو،

مندی یک همکار آمریکایی با Perma Blend است، هنرمندی با تفاوت.

دو کیت به‌طور خاص با سایه‌هایی برای آرئول و بافت اسکار طراحی شده‌اند که به مندی و سایر هنرمندان همفکر این امکان را می‌دهد تا به طرز باورن،ی بازسازی یا استتار کنند.

این نوع کار چیزی است که به مندی اشتیاق او را در صنعت PMU می دهد و نشان می دهد که پس از 19 سال در تجارت چرا او یکی از بهترین ها است. تخصص در کار با جزئیات به او این امکان را می‌دهد که در صورت ،وم، کپی‌های واقعی یا پوشش‌هایی را بسازد که برای مشتریان قابل استفاده است.

مندی همچنین به دلیل تخصصش در میکروپیگمنتیشن برای سخنر، در کنفرانس ها بسیار مورد توجه است. او افراد از سراسر جهان را با تکنیک های صاف و ثابت خود آموزش می دهد که مشتریان را در هر مرحله از مسیر خوشحال می کند.

مجموعه Perma Blend Mandy Sauler Pigments را ببینید:

لولو سیسیلی

با وجود نام خانوادگی که تصورات ایتالیایی را تداعی می کند، لولو اهل روسیه است و به ،وان یک آرایشگر دائمی استثنایی شهرت پیدا کرده است.

او رسالت خود را در زندگی این است که با تقویت آنچه که طبیعت به آنها داده است، به هر زن اعتماد به نفس بیشتری ببخشد.

Perma Blend تصمیم گرفت برای طیف رنگدانه‌های بهینه‌سازی شده با دستگاه EvenFlo همکاری کند و دو کیت تولید شد. یکی برای ابروها و دیگری برای لب‌ها، که توسط لولو با دست انتخاب شده است تا طیف وسیعی از سایه‌ها را در اختیار شما قرار دهد که هر بار نتایج را ارائه می‌دهد.

او همچنین متخصص اصلاح لب های تیره است که در بین مردان و زن، که خواهان ته لب روشن تر هستند، محبوبیت پیدا کرده است. این تکنیکی است که به راحتی با نتایج طبیعی به دست نمی آید و روحیه پیشگامی او برای ارائه نتایج برجسته، او را به یک متخصص واقعی در این موضوع تبدیل کرده است.

مجموعه Perma Blend Evenflo Pigments را ببینید:

تینا دیویس

تینا دیویس، یک همکار که احتمالاً به کمترین میزان معرفی نیاز دارد، یک غول واقعی صنعت PMU است.

در سال 2013، پس از دیدن یک میکروبلید هنرمند چینی در کنفرانس PMU، تینا در آن زمان می دانست و در آنجا به تکنیک های معمول PMU راضی نبود.

تصمیم گرفت که همه چیز را به دست خود بگیرد، او در مورد هر نوع رنگدانه تحقیق کرد تا بفهمد چه چیزی بهترین نتیجه را می دهد. در آن زمان راهنمایی های زیادی وجود نداشت و فهمیدن همه چیز بسیار سخت بود زیرا بسیاری از محصولات بدون هیچ دستورالعملی، استریلیزاسیون تایید نشده و بسته بندی نامرغوب تحویل داده می شدند.

هیچ‌کدام از آن‌ها ثابت به نظر نمی‌رسند و اغلب چیزها آسیب دیده یا بی کیفیت به نظر می‌رسند. تینا با آزمایش همه چیز و هر چیزی شروع به کم ، بهترین رنگدانه ها کرد. تینا به قدری مطمئن بود که نتایج باید بی عیب و نقص و ثابت باشد، تینا خودش را میکروبلید کرد تا نتایج بهبودی را ثبت کند و ثبات نور و محو شدن رنگ را بررسی کند.

نتیجه؟ درک جامعی از کیفیت رنگدانه و رنگ‌ها که واقعی‌ترین و طبیعی‌ترین ظاهر را به مشتریان قدرشناس می‌دهد.

آنچه که به ،وان تحقیق برای بررسی دقیق شخصی آغاز شد به یک تغییر گسترده در تولید رنگدانه ها و حتی طراحی ابزار تبدیل شد. تینا می‌گوید که می‌دانست این صنعت می‌تواند بهتر عمل کند و بنابراین به دلیل نیاز به مشتریانش و به دلایل ایمنی و سلامت، شرکت خود را راه‌اندازی کرد.

طولی نکشید که دانش و تخصص او منجر به فراخو، Perma Blend و توسعه طیف رنگدانه های از پیش اصلاح شده I شد. ❤️ جوهر توسط تینا دیویس ازدواج بهترین ها با بهترین ها.

رنگدانه “پیش اصلاح شده” چیست؟

چه چیزی رنگدانه از پیش اصلاح شده را خاص می کند؟ به گفته متخصصان این حوزه، تقریباً هر فردی از نظر طیف رنگ پوست سردتر است. این با ارزیابی رنگ‌های آرایشی که صاف‌تر هستند، متفاوت است.

رسوبات رنگدانه به مرور زمان محو می شوند. زم، که رنگدانه ها به اندازه کافی گرم نباشند (ی،ی با رنگ های قرمز، نارنجی و زرد به اندازه کافی غنی نشده باشند)، رنگ های حاصل روی پوست به رنگ آبی، خا،تری یا بنفش در می آیند. آن رنگ های خا،تری طبیعی نیستند، به این م،ی که اصلاح رنگ برای تعادل مجدد لازم است.

سایه‌های از پیش اصلاح‌شده رنگ‌هایی هستند که گرم شده‌اند و معمولاً ته مایل به قرمز دارند. سایه‌های از پیش اصلاح‌شده تضمین می‌کنند که گرمای کافی برای از بین بردن مشکل بهبودی بیش از حد سرد و «خا،تر شدن» فراهم می‌شود. رنگدانه هایی که از قبل اصلاح نشده اند برای دستیابی به نتایج مطلوب به مواد افزودنی، تونر و اصلاح کننده نیاز دارند.

دیدن گرمای اولیه ابروها برای مشتریان می تواند کمی نگران کننده باشد، اما برای نتایج طبیعی که به ندرت نیاز به لمس ، دارد، ضروری است. این مطمئناً آنها را ارزشمند می کند!

در آستانه نزدیک شدن…

با تقاضای فزاینده برای آرایش دائمی به دلیل ابزارها و تکنیک‌هایی که همیشه در حال پیشرفت هستند، می‌توان انتظار داشت که نام‌های معروف بیشتری در این صنعت همکاری‌های پرسود داشته باشند.

Perma Blend برای کیت هایی که به مجموعه Pro-Series آنها می پیوندند، انتخاب های جذابی انجام داده است. تقاضا برای این کیت‌های آماده به هنرمندان جدیدی که به این صنعت می‌پیوندند این امکان را می‌دهد تا با اطمینان بدانند که پالت انتخابی آن‌ها با سایه‌های انتخابی ماهرانه‌ای که جذاب‌تر هستند، مشتریان را بهبود می‌بخشد و به آنها پاداش می‌دهد.

همکاری اضافی برای بازسازی آرئول و استتار اسکار نیز باید به دلیل تعهد آنها برای کمک به همه افراد بدون توجه به دلیل PMU مورد توجه قرار گیرد.

به طور خلاصه، ما نمی تو،م منتظر بم،م تا ببینیم Perma Blend چه چیزی را به دنیای PMU ارائه می دهد و همکاری بعدی ممکن است با چه ،ی باشد. هنرمندان، آماده اید؟


منبع: https://www.perpetualpermanentmakeup.com/perma-blend-pro-series-meet-the-collaborators