Beauty Hacks – Farlie Solomons


این یکی از نکات زیبایی شگفت انگیز است

چگونه شروع به استفاده از روغن زیتون کردیم؟

در مورد اینکه آیا زیتون برای رشد مو مفید است یا خیر، همیشه یک چیز بله/خیر بوده است؟ برای من شخصاً احساس می کنم روغن زیتون با ویتامین E به رشد مو کمک می کند اکنون ممکن است اشتباه کنم یا ممکن است برای افراد مختلف یا بافت مو متفاوت باشد … شاید؟ اما با توجه به تجربه شخصی و مراقبت از مو، مدت زیادی است که از این نکته استفاده می کنم. و دوست دارم آن را با بسیاری از شما به اشتراک بگذارم.

بسیاری از مردم هزاران و هزاران سال است که از روغن زیتون برای درمان های خانگی استفاده می کنند و من نمی توانم به سادگی صحبت نکنم که چگونه چنین ماده ساده ای می تواند معجزه کند. استفاده از روغن زیتون به طرز شگفت انگیزی ساده اما برای همه انواع مو مفید است. این به سال‌هایی برمی‌گردد که از روغن زیتون برای موارد زیادی استفاده می‌شد و به رشد مو کمک می‌کرد. همچنین اعتقاد بر این است که ،ن در دوران باستان در یونان از روغن زیتون برای حالت دادن به موهای خود استفاده می ،د و احتمالاً از آنجا آمده است.

ویتامین E چگونه مفید است؟

ویتامین E به بازسازی سلول های بدن کمک می کند. شناخته شده است که برای پوست مفید است و به رشد مو کمک می کند.

و هنگامی که روغن زیتون و ویتامین E را با هم ،یب می کنیم، یک معجون قدرتمند است که به راحتی در دسترس است و ارزان ترین دارو برای رشد مو است.

آیا می دانستید روغن زیتون با کپسول های ویتامین E در کنار هم می تواند معجزه کند، بله! مراحل ساده است و مواد فقط 2 عدد است و جای تعجب نیست که این معجون می تواند موهای شما را پرپشت و سریع رشد کند، من این را روی مژه ها، ابروها و موهایم می زنم، به خوبی با من کار کرده است. ، بنابراین فکر کردم چرا آن را با شما به اشتراک نگذاشتم.

1) قدم اول برداشتن یک کاسه تمیز است.

2) سپس مقداری روغن زیتون ارگ،ک خالص اضافه کنید و آن را کمی گرم کنید، من معمولاً آن را در مایکروویو گرم می کنم اما می توانم آن را مستقیماً روی اجاق گاز در ظرف گرم کنید.

3) و سپس 2 کپسول ویتامین E را بردارید و آن را داخل روغن بشکنید.

4) کپسول را به خوبی در روغن فشرده کنید.

5) باقی مانده های پ،تیکی کپسول را دور بریزید.

6) آن را روی پوست سر یا ابروها یا مژه ها ،ید.

اگر این کار را در شب انجام می‌دهید، به شما پیشنهاد می‌کنم سرتان را با روسری نخی ببندید، نه با روسری ابریشم، زیرا روغن زیتون یک روغن خنک‌کننده است.

اگر در طول روز از آن استفاده می کنید، پیشنهاد می کنم موهای خود را ببافید و بعد از حداقل 5-6 ساعت بشویید تا روغن کاملا جذب مو و پوست سر شود.

با برنامه‌های شلوغ زندگی‌مان، مراقبت از پوست و مو تقریباً غیرممکن می‌شود و تنها کاری که انجام می‌دهیم این است که بگوییم «زمان نداریم» اما با تلاش و زمان اندک مانند 15 دقیقه برای مراقبت از خود. در سال آینده به شما نتایج خواهد داد. یکی از دلایل اصلی ریزش مو در سنین پایین زم، است که در ابتدا از آن مراقبت نمی کنیم.

بنابراین بهتر است هنگام شستن موهای خود از محصولات من، نیز استفاده کنید و از نوع من، روغن ها برای حالت دادن به موهای خود استفاده کنید و تغذیه اضافی مورد نیاز پوست سر و مو برای جلوگیری از ریزش مو و شوره سر را فراهم کنید.

اگر به هر نوع روغن یا به ویتامین E حساسیت دارید، لطفا مراقب باشید.


منبع: https://www.farliesolomons.com/beauty-hacks/